Kranto g. 15-2, Panevėžys, LT-35173

Tel.: +370 614 71850,

         +370 618 14421

Europos Komisija patvirtino Bacillus subtilus PB6 CLOSTAT naudojimą paršeliams ir kalakutams, tokiu būdu išplėsdama CLOSTAT naudojimą net tik broileriams ir kitiems naminiams paukščiams.


Plačiau
 
Pastaruoju metu pakilus pašarų žaliavų kainai, efektyvus jų panaudojimas yra labai svarbus veiksnys, lemiantis ūkio ekonominius rezultatus. Riebalai yra vieni iš labiausiai koncentruotų žaliavų, kuriose yra didžiausias 1 kg tenkantis energijos kiekis. Tačiau riebalai yra ir viena iš brangiausių žaliavų. Didelė koncentracija ir aukšta kaina verčia ieškoti būdų šias maisto medžiagas kuo efektyviau panaudoti ir gauti maksimaliai gerus ekonominius rezultatus.
Plačiau
 

Labai dažnai didelis dėmesys yra skiriamas gyvulių ir paukščių sveikatingumui bei produktyvumui. Tačiau nemažiau svarbu, o gal net ir svarbiausia užtikrinti saugaus ir sveiko maisto produktų tiekimą galutiniam varotojui. Mikotoksinai yra viena iš toksinių medžiagų, kuri ne tik neigiamai įtakoja produktyvinių gyvulių ir paukščių sveikatingumą, kartu jie užteršia maisto produktus (pienas, mėsa, kiaušiniai), todėl vis dažniau yra kreipaimas dėmesys į medžiagas surišančias mikotoksinus ir jų efektyvumą.


Plačiau
 

UAB "Novus Itus" plečia bendradarbiavimą su Trouw Nutrition International

2008 10 07

UAB“Novus Itus“ plečia savo bendradarbiavimą su viena pirmaujančių pasaulyje pašarų ir premiksų gamintoja Trouw Nutrition International B.V., kuri yra NUTRECO koncerno dalis. Vasaros metu įmonės specialistas stažavosi Trouw Nutrition International mokymo centre, kur patobulino anksčiau įgytas žinias apie pašarų formulavimą, taip pat buvo pradėta naudoti tokia pati pašarų formulavimo programa kokia yra naudojama TNI. Tai suteikė galimybę greitai reaguoti į klientų poreikius, žaliavų pasikeitimus ir adaptuoti pašarų receptūras pagal klientų pageidavimus neprarandant ryšio su TNI duomenų baze ir sukaupta patirtimi.

Tikimės, kad greitesnės ir patobulėjusios konsultacijos suteiks mūsų klientams ekonominį pranašumą.