CLOSTAT – Paršeliams, Kalakutams, Broileriams

Europos Komisija patvirtino Bacillus subtilus PB6 CLOSTAT naudojimą paršeliams ir kalakutams, tokiu būdu išplėsdama CLOSTAT naudojimą net tik broileriams ir kitiems naminiams paukščiams.

CLOSTAT sudėtyje yra unikali, patentuota Bacillus subtilis PB6 padermė išskirta iš sveikų viščiukų, kurie sugebėjo kovoti su patogeninėmis Clostridium spp. padermėmis esant nekrotinio enterito protrūkiui. CLOSTAT naudojimas ūkiuose padėjo pagerinti gyvulių ir paukščių virškinamojo trakto sveikatingumą, pagerino gyvulių ir paukščių gerovę, sumažino gaištamumą bei gydymo kaštus.

CLOSTAT palaiko subalansuotą virškinamojo trakto mikroflorą bei skirtas pagerinti virškinamojo trakto sveikatingumą, nepriklausomai nuo gyvulių ir paukščių rūšies. CLOSTAT sudėtyje esančios sporas formuojančios bakterijos yra atsparios karščiui ir išorės poveikiui todėl produkto nereikia papildomai inkapsuliuoti ar kitaip apsaugoti. Taip pat CLOSTAT yra suderinamas su visais ES naudojamais kokcidiostatikais bei organinėmis rūgštimis naudojant per vandenį.

Virškinamojo trakto sveikatingumas ir mikrofloros balansas yra labai svarbūs faktoriai leidžiantys gyvuliams ir paukščiams pasiekti  genetinį produktyvumo potencialą – augimą, maistinių medžiagų įsisavinamumą  bei mėsos išeigą. Clostridium spp. gyvuliams ir paukščiams sukelia diarėją, sumažina maistinių medžiagų absorbciją, išbalansuoja virškinamojo trakto mikroflorą. Todėl CLOSTAT yra natūralus sprendimas, kuris padeda sumažinti virškinamojo trakto susirgimus ir mažina antibiotikų naudojimą

gyvulininkystėje.

Natūralus sprendimas, įrodyta rezultatais.

www.kemin.com/clostat