PARTNERYSTĖ KIEKVIENAM ŪKININKUI

APIE MUS

Esame Uždaroji Akcinė Bendrovė „Novus Itus”, įsikūrusi 2007 metais, ir nuo tada užsitarnavusi reputaciją patikimo partnerio ūkininkavimo sektoriuje. Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su pašarų gamintojais, gyvulių ir paukščių augintojais, siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės produktų tiekimą ir profesionalų konsultacijų teikimą.

KAS MUS IŠSKIRIA?

Mūsų pagrindinė veikla yra pašarų priedų ir premiksų platinimas bei konsultacijų teikimas klientams pašarų formulavimo, saugos, stabilumo bei gyvulių produktyvumo klausimais. Glaudus bendradarbiavimas su pasaulyje gerai žinomais tiekėjais užtikrina ne tik aukštą produktų kokybę, bet ir platų paslaugų klientams spektrą.

AKTUALIJOS

Sekite mūsų naujienas ir sužinokite apie pašarų pramonės naujausius įvykius, produktų įdiegimus ir mokslo pasiekimus. Mūsų įsipareigojimas – išlaikyti jus informuotus

CLOSTAT – Paršeliams, Kalakutams, Broileriams

Europos Komisija patvirtino Bacillus subtilus PB6 CLOSTAT naudojimą paršeliams ir kalakutams, tokiu būdu išplėsdama CLOSTAT naudojimą net tik broileriams ir kitiems naminiams paukščiams… Plačiau 

LYSOFORTE BOOSTER DRY gerina maistinių medžiagų įsisavinamumą

Pastaruoju metu pakilus pašarų žaliavų kainai, efektyvus jų panaudojimas yra labai svarbus veiksnys, lemiantis ūkio ekonominius rezultatus. Riebalai yra vieni iš labiausiai koncentruotų žaliavų, kuriose yra didžiausias 1 kg tenkantis energijos kiekis. Tačiau riebalai yra ir viena iš brangiausių žaliavų. Didelė koncentracija ir aukšta kaina verčia ieškoti būdų šias maisto medžiagas kuo efektyviau panaudoti ir gauti maksimaliai gerus ekonominius rezultatus… Plačiau 

MIKOTOKSINAI, pašaro ir maisto sauga

Labai dažnai didelis dėmesys yra skiriamas gyvulių ir paukščių sveikatingumui bei produktyvumui. Tačiau nemažiau svarbu, o gal net ir svarbiausia užtikrinti saugaus ir sveiko maisto produktų tiekimą galutiniam varotojui. Mikotoksinai yra viena iš toksinių medžiagų, kuri ne tik neigiamai įtakoja produktyvinių gyvulių ir paukščių sveikatingumą, kartu jie užteršia maisto produktus (pienas, mėsa, kiaušiniai), todėl vis dažniau yra kreipaimas dėmesys į medžiagas surišančias mikotoksinus ir jų efektyvumą… Plačiau 

PRODUKTAI

Išbandykite mūsų aukščiausios kokybės pašarų priedus ir premiksus, kurie padės jums pasiekti optimalų gyvulių produktyvumą. Mes rūpinamės jūsų augintinių sveikata ir jų gerove.

Pašarų priedas, kuris gerina riebalų ir maistinių medžiagų absorbciją. Natūralus maistinių medžiagų absorbcijos gerintojas, kurio sudėtyje yra lizofosfolipidais praturtinti lecitinai.  Skirtas naudoti visoms gyvulių ir paukščių rūšims.  Padeda virškinti ir įsisavinti riebalus bei kitas maistine medžiagas. 

Privalumai

 • Didina paros priesvorius
 • Mažina pašarų konversijos koeficientą
 • Padeda sumažinti pašarų kainą neprarandant produktyvumo rezultatų
 • Gerina riebaluose tirpių vitaminų ir riebiųjų rūgščių absorbciją
 • Atsparus karščiui
 • Suderinamas su visomis pašarų gamyboje naudojamomis žaliavomis

Platesnė informacija gamintojo tinklalapyje:
http://www.kemin.com/products/lysoforte

Aktyvus mikrobiologinis preparatas

CloSTAT sudėtyje yra unikali patentuota Bacillus subtilis padermė PB6. Šie mikroorganizmai yra sporas formuojantys ir natūraliai sutinkami aplinkoje. Kemin mokslininkai identifikavo ir išskyrė šią mikroorganizmų padermę dėl jos išskiriamos aktyvios medžiagos, kuri padeda palaikyti ir subalansuoti virškinamojo trakto mikroflorą tiek paukščių, tiek kitų produkcinių gyvulių organizme.

SAVYBĖS

 • Teigiamai veikia virškinamojo trakto mikroflorą
 • Gerina žarnyno sveikatingumą
 • Gali būti naudojamas tiek per pašarus, tiek per vandenį

Multifermentinė sistema

Fermentai skatina gyvulių ir paukščių produktyvumą, nes padeda skaidyti įvairias maistines medžiagas gaunamas su pašarais. Kadangi pašarai/lesalai yra kompleksinės struktūros, tai jų efektyviam skaidymui reikalingi įvairūs fermentai.

Privalumai

 • Pašaras – kompleksinė struktūra, todėl efektyviam jo skaidymui reikalinga daugiau nei vienas ar du fermentai. Kemzyme multifermentinėje sistemoje yra visi reikalingi fermentai viename produkte.
 • Pagerina energijos ir amino rūgščių atpalaidavimą ir įsisavinamumą.
 • Sudėtyje yra egzogeniniai ir endogeniniai fermentai.

plataus spektro mikotoksinų surišėjas.

Tai plataus spektro mikokotoksinų surišėjas, kuris suriša ir pašalina iš organizmo su pašarais gaunamus mikotoksinus, tokiu būdu apsaugo gyvulių ir paukščių sveikatingumą bei padeda užtikrinti maisto saugą.Toxfin yra unikalus, plataus veikimo spektro toksinų surišėjas, kurio sudėtyje yra modifikuoti moliai. Jie yra nevirškinami, efektyvumas įrodytas in vitro  ir  in vivo tyrimais.

Privalumai

 • Toxfin skatina mikotoksinų išskyrimą su išmatomis, tokiu būdu neleidžia mikotoksinams absorbuotis ir žalingai veikti organizmą.
 • Vizualinis kepenų įvertinimas patvirtino, kad Toxfin efektyviai neutralizuoja daugelio mikotoksinų poveikį.

Produktai veikiantys prieš patogeninius mikroorganzimus pašaruose ir jų žaliavose.

Sal Curb®   grupei priklauso visa eilė produktų tiek sausoje miltelinėje, tiek skystoje formoje. Produktų sudėtyje esantys organinių rūgščių mišiniai ir pagalbinės medžiagos užtikrina maksimalų efektyvumą apsaugant, nukenksminant ir užkertant kelią pakartotiniam pašarų ar pašarų žaliavų užkrėtimui patogeniniais mikroorganizmais (Salmonella spp. ir kt).

Trouw Nutrition International yra gyvulių ir paukščių mitybos specialistas, gaminantis daugiau nei 6% visame pasaulyje sunaudojamų premiksų. Tiekdama kokybiškus premiksus ir teikdama konsultacijas Trouw Nutrition International užsitarnavo klientų pasitikėjimą. Trouw Nutrition International premiksai gaminami 26 įmonės gamyklose įvairiose pasaulio šalyse.

 

Premiksuose svarbu

Gyvūnų sveikatingumui ir produktyvumui užtikrinti yra būtini tikslūs vitaminų, mikroelementų ir kitų aktyvių medžiagų kiekiai. Per 75 darbo metus, Trouw Nutrition International sukūrė premiksų formulavimo ir gamybos technologijas. Ypatingą dėmesį skiriame į stabilumą, homogeniškumą, birumo savybes, dulkėtumo kontrolę bei gyvulių sveikatingumą ir produktyvumą. Mikro-ingradientų atranka, dozavimas ir sumaišymas yra atskiras mokslas. Aukštos kokybės premiksai yra būtini pašarų gamybos įmonėms bei gyvūnų augintojams.

 

Kokybės kontrolė

Trouw Nutrition International daug dėmesio skiria tiekėjų ir ingradientų atrankos sistemai. Sistema leidžia atidžiai ir griežtai kontroliuoti žaliavų patekimą į gamybą ir jų kokybę. Visi ingradientų ir pagamintos produkcijos pavyzdžiai yra saugomi, todėl yra veikianti atsekamumo sistema. Visose premiksų gamybos ir platinimo stadijose vykdoma stebėsena.

 

Geriausia pagalba, kurią galite gauti

Trouw Nutrition International gamina premiksus, kurių sudėtyje yra vitaminai, mineralai, mikroelementai, amino rūgštys, fermentai ir platus spektras kitų aktyvių komponentų.

Mes siūlome platų premiksų spektrą visoms gyvulių ir paukščių rūšims, taip pat premiksus su klientų pageidaujama sudėtimi. Mes galime jums pasiūlyti tiek standartinio ( 0,5%-1%), tiek mažo (0,1%) įterpimo premiksus priklausomai nuo jūsų gamybos įrengimų techninių galimybių. Standartinių premiksų sudėtys sukurtos remiantis naujausiais tyrimų ir vystymo centrų rezultatais. Mes padedame savo klientams pasiekti geriausius gamybinius ir ekonominius rezultatus.

Milkiwean paršelių auginimo programa yra pašarų pramonės inovacija, skirta optimaliam ir sveikam paršelių vystymuisi. Ši programa įgyvendina pažangias mitybos strategijas ir technologijas, siekiant užtikrinti aukščiausią galutinio produkto kokybę bei gyvūnų gerovę. Naudojant Milkiwean paršelių auginimo programą, ūkininkai gali pasitikėti, kad jų paršeliai augs stiprūs, sveiki ir produktyvūs, o tai leis jiems pasiekti geriausius ūkinio verslo rezultatus.

KLAUSIMAI?

Susisiekite su mumis tiesiogiai ir sužinokite, kaip galime padėti jūsų verslui