Kranto g. 15-2, Panevėžys, LT-35173

Tel.: +370 614 71850,

         +370 618 14421

Europos Komisija patvirtino Bacillus subtilus PB6 CLOSTAT naudojimą paršeliams ir kalakutams, tokiu būdu išplėsdama CLOSTAT naudojimą net tik broileriams ir kitiems naminiams paukščiams.


Plačiau
 
Pastaruoju metu pakilus pašarų žaliavų kainai, efektyvus jų panaudojimas yra labai svarbus veiksnys, lemiantis ūkio ekonominius rezultatus. Riebalai yra vieni iš labiausiai koncentruotų žaliavų, kuriose yra didžiausias 1 kg tenkantis energijos kiekis. Tačiau riebalai yra ir viena iš brangiausių žaliavų. Didelė koncentracija ir aukšta kaina verčia ieškoti būdų šias maisto medžiagas kuo efektyviau panaudoti ir gauti maksimaliai gerus ekonominius rezultatus.
Plačiau
 

Labai dažnai didelis dėmesys yra skiriamas gyvulių ir paukščių sveikatingumui bei produktyvumui. Tačiau nemažiau svarbu, o gal net ir svarbiausia užtikrinti saugaus ir sveiko maisto produktų tiekimą galutiniam varotojui. Mikotoksinai yra viena iš toksinių medžiagų, kuri ne tik neigiamai įtakoja produktyvinių gyvulių ir paukščių sveikatingumą, kartu jie užteršia maisto produktus (pienas, mėsa, kiaušiniai), todėl vis dažniau yra kreipaimas dėmesys į medžiagas surišančias mikotoksinus ir jų efektyvumą.


Plačiau
 

Partneriai

Trouw Nutrition International - yra pasaulinis lyderis premiksų, pašarų papildų gamyboje bei konsultavime gyvulių mitybos klausimais. Kompanija turi savo atstovybes daugiau 25-iose pasaulio šalyse kur dirbai daugiau nei 2'400 darbuotojų. Nuo 1931 metų kompanijos tiekiami sprendimai atitinka pašarų gamintojų, gyvulių bei paukščių augintojų lūkesčius ir poreikius.

 Kemin Animal Nutrition & Health yra Kemin kompanijos padalinys Europoje, kuris gamina ir tiekia į rinką pažangius specializuotus priedus pašarų gamybai. Kemin kompanija buvo įkurta 1961 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kemin Animal Nutrition & Health savo veiklą pradėjo 1973 m. Herentalyje, Belgijoje.